GRUPO PARLAMENTARIO MINORÍA CATALANA
Diputados que han formado parte del Grupo : 23 diputados.
Fecha alta Fecha baja
Alavedra i Moner, Maciá  21/07/1986  03/03/1987
Alegre i Selga, Lluis  04/03/1987  19/07/1988
Baltá i Llopart, Pere  19/07/1988  02/09/1989
Carrera i Comes, Salvador  21/07/1986  02/09/1989
Casanovas i Brugal, Antoni  21/07/1986  02/09/1989
Casas i Bedós, Jordi  21/07/1986  02/09/1989
Cuatrecasas i Membrado, Llibert  21/07/1986  02/09/1989
Cuenca i Valero, María Eugenia  21/07/1986  02/09/1989
Duran i Lleida, Josep Antoni  21/07/1986  21/11/1989
Ferrer i Profitós, Manuel  21/07/1986  02/09/1989
Gasoliba i Bohm, Carles Alfred  21/07/1986  26/05/1987
Gomis i Martí, Josep  21/07/1986  19/07/1988
Hinojosa i Lucena, Rafael  21/07/1986  02/09/1989
Homs i Ferret, Francesc  27/05/1987  02/09/1989
López de Lerma i López, Josep  21/07/1986  21/11/1989
Nadal i Malé, Joan Miquel  19/07/1988  02/09/1989
Recoder i Miralles, Lluís Miquel  21/07/1986  02/09/1989
Roca i Junyent, Miquel  21/07/1986  21/11/1989
Salas Moreno, José Nicolás de  29/01/1987  02/09/1989
Sanuy i Gistau, Francesc  21/07/1986  02/09/1989
Sedó i Marsal, Salvador  21/07/1986  02/09/1989
Trías de Bes i Serra, Josep María  21/07/1986  21/11/1989
Vidal i Sardó, Pere  21/07/1986  02/09/1989
 

Congress
C/Floridablanca s/n - 28071 - MADRID
Legal notice
Accesibility

General information:

Tel: 91 390 60 00

Fax: 91 429 87 07

Guided tours for groups:

Tel: 91 390 65 25 / 26

Fax: 91 390 64 35